Wellness Jablonec - vaše oáza klidu ve Wellness apartmánu Puštík

Wellness Puštík - Dárkové poukazy.jpg

Proč si vybrat Wellness Apartmán Puštík

Hledáte-li příjemný, čistý a krásný wellness v blízkosti Jablonce nad Nisou, navíc za velmi příznivou cenu, nemůžete vynechat Wellness apartmán Puštík v Huti. Huť je od Jablonce vzdálená asi 7 minut autem a zaručí vám nejen skvělé služby a odreagování, ale také klid a soukromí. Apartmán je situován v přízemí prvorepublikové vily s velikou zahradou, na samém okraji vesnice Huť, sousedící s nadhernými lesy. Má samostatný vchod i parkoviště přímo u apartmánu. 

Wellness apartmán Puštík - Ze zahrady.jpg

wellness pobyty na míru

Pokud tedy hledáte na internetu wellness Jablonec, je pro vás Wellness apartmán Puštík jasnou volbou. Jestliže byste rádi přijeli jen na krátkou relaxaci a nemůžete být přes noc, jistě vás zaujme náš Denní či Večerní wellness, který vám nabídne tří až čtyřhodinovou wellness relaxaci s plným využitím procedur. Máte-li tu však možnost být u nás přes noc, je potom právě vám určen pobyt Noční wellness, případně romanticky a slavnostně laděný pobyt Romantická noc, vhodný pro oslavu výročí a navození romantické atmosféry pro krásné chvíle s partnerem. Speciální možností je sestavení si pobytu dle vlastních preferencí v sekci Můj wellness.

Romantická noc ve Wellness Puštík.jpg

Relaxace a Wellness Procedury ve wellness Puštík

Největší popularitu si u nás získala bezesporu vířivá vana. Je dostatečně prostorná pro dvě osoby, má velké množství funkcí a hlavně se v ní budete cítit báječně! Kromě různých masážních prvků má i možnost světelné terapie, která dotvoří tu správnou a romantickou atmosféru.

Další vodní zážitek vám poskytne velký sprchový kout pro dvě osoby s osvěžující, tzv. dešťovou sprchou. Její široká hlavice spolu v jemným proudem vody dokonale navodí pocit letního deště a bude vám oběma velmi příjemným zážitkem, který vás navnadí na další kouzelné chvíle ve dvou..

Pohodlná infrasauna prohřeje vaše zkřehlé tělo po celodenní lyžovačce, i jako příjemná terapie v létě. Teplo zahřeje a rozproudí krev v těle a je prokázán velmi pozitivní vliv na celkovou kondici a obranyschopnost vašeho organizmu. Pokud si posedíte s partnerem či partnerkou v sauně i se sklenkou výborného vína či lahodného džusu, těžko si lze představit příjemnější způsob, jak udělat něco pro své zdraví a fyzickou i psychickou pohodu.

Po všech procedurách si jistě rádi odpočinete v pohodlných wellness lehátkách v relaxační zóně.

Dokonalá hygiena, čistota a pravidelná desinfekce po každém použití je u nás samozřejmostí, stejně jako bezplatné využití osušek, ručníků, prostěradel a ostatního vybavení apartmánu Puštík..

Wellness Puštík interiér.jpg

Aktivity v okolí

Protože jste zadali do hledání wellness Jablonec, v Huti, která s Jabloncem sousedí, vám nemůžeme nenabídnout výlety do krásné přírody Jizerských hor. V blízkém okolí můžete navštívit třeba rozhlednu Černá Studnice, nebo vám poradíme některé kratší výlety okolo Huti. Našim hostům můžeme i bezplatně zapůjčit horská kola k projížďkám a výletům. 

imagetools1.jpg

Speciální Nabídky, snídaně a romantické balíčky

 Ke všem nočním pobytům lze přiobjednat chutné a vydatné snídaně. Na výběr je z několika variant a dohodneme se na nich společně na místě, při vašem příjezdu. Wellness pobyty obsahují většinou i obloženou mísu, nealko nápoje na celý pobyt či láhev kvalitního vína. Pokud jste romantického založení, je pro vás určen i romantický balíček, který obsahuje výzdobu apartmánu, růži pro dámu, lahev sektu a výborný pohár se zmrzlinou a horkými malinami. V teplých měsících jistě rádi využijete možnost grilování na krásné, samostatné zahradě.

Z restaurací pro hosty našeho wellness Jablonec vychází jako ideální místo, kam si zajet na večeři. Dobré restaurace však naleznete i například nedalekém Železném Brodě, oboje asi pouhých 7 minut jízdy autem. 

Romantická noc ve Wellness apartmán Puštík.jpg

Jak se dopravit do Wellness Apartmánu Puštík

Z Jablonce se k nám můžete vydat buď přes Dolní Černou Studnici, nebo přes Pěnčín. Ze směru od Železného Brodu odbočíte 300 m za cedulí Bratříkov do prava na Huť. Přijet můžete i přes obec Zásada. Při cestě z Liberce do našeho wellness Jablonec projedete a pokračujete dále na Železný Brod, v obci Pěnčín však odbočíte na Huť. Vaše cílová adresa je Huť 147, 268 26 Pěnčín.

Noční wellness - Wellness Puštík.jpg

Jak si u nás objednat pobyt

Svůj pobyt si zarezervujete jednoduše na stránce https://www.wellness-pustik.cz/inpage/rezervace/ , nebo na telefonním čísle +420 736 648 611 (9:00 - 18:00), případně e-mailem info@wellness-pustik.cz.

Wellness Jablonec? Pak tedy jedině Wellness apartmán Puštík!

Těšíme se na vás!