Wellness Puštík - grilování na zahradě.jpg

WELLNESS POBYTY PRO DVA

Je to dokonalý únik od každodenního shonu, místo, kde čas zpomaluje a jediným cílem je regenerace těla i ducha. Wellness pobyty pro dva v Apartmánu Puštík představují právě takovou oázu klidu a pohody, kde se můžete plně oddat relaxaci ve dvou, v soukromí krásného apartmánu. V tomto jedinečném prostředí, kde se spojuje krása přírody s prvotřídními wellness službami, zažijete nezapomenutelné chvíle plné odpočinku a intimity.

Wellness pobyty pro dva v Apartmánu Puštík jsou navrženy tak, aby splnily všechny vaše přání a potřeby. Od momentu, kdy vstoupíte do prostorného a vkusně zařízeného apartmánu, se ocitnete v prostředí, které je perfektně připraveno pro vaše chvíle odpočinku. Skvěle vybavená kuchyňka, elegantní interiér, komfortní zařízení a detailně promyšlené wellness procedury vytvářejí ideální podmínky pro regeneraci a posílení vašeho vztahu, případně i odpočinku od vašich dětí, které jsou na návštěvě u babičky.. :-)

Jedním z vrcholů wellness pobytů pro dva v Apartmánu Puštík je bezesporu soukromá vířivka přímo na vašem pokoji. Představte si, jak společně relaxujete ve vlažné vodě, obklopeni svíčkami a v příjemně vytopené wellness zóně pozorujete plápolání krbu... Tyto chvíle nabízí nejen dokonalé uvolnění, ale také prostor pro sdílení a posílení vaší vzájemné blízkosti.

Kromě soukromých wellness zážitků nabízí Apartmán Puštík také širokou škálu aktivit v přírodě, které jsou ideálním doplněním k vašemu pobytu. Ať už dáváte přednost pěším výletům, jízdě na kole či zimním sportům, okolní krajinu Jizerských hor si zamilujete. Tyto aktivity nejenže osvěží vašeho ducha, ale také posílí pocit společného dobrodružství. K tomu si od nás můžete bezplatně vypůjčit kvalitní horská kola a udělat si klidně i celodenní výlet po okolí.

Wellness pobyty pro dva v Apartmánu Puštík vám také nabízí možnost báječných snídaní, obložených lahůdkových mís, ale třeba také vynikající horké maliny. Nealkoholické nápoje jsou samozřejmostí a jsou započítány do ceny všech pobytů - nemusíte mít tedy strach, že bychom vás nechali v horkých letních dnech žíznivé.. Pro znalce máme v nabídce také vynikající vína z produkce vinařství Štěpánek.

Protože má Wellness Puštík také svou vlastní zahradu, máte u nás možnost během kouzelných večerů využít gril a posedět si na pohodlných sedačkách ve společnosti příjemně zurčícího potůčku hned vedle zahrady.

Wellness pobyty pro dva v Apartmánu Puštík nabízí mnohem více než jen příležitost k relaxaci. Jsou to chvíle, kdy můžete načerpat novou energii, prohloubit svůj vztah a odnést si s sebou vzpomínky, které budou zdrojem radosti a inspirace pro dlouhou dobu. Ať už hledáte místo pro oslavu výročí, chcete si užít romantický víkend nebo jednoduše hledáte příležitost, jak si odpočinout od každodenní rutiny, wellness pobyty pro dva v Apartmánu Puštík jsou tou pravou volbou pro vás.

Zajímavou možnost, jak si sestavit vlastní wellness pobyt přímo podle svých představ, vám nabízíme prostřednictvím pobytu  MŮJ WELLNESS.

Interiér Wellness Puštík.jpg