Snídaně a možnosti stravování

Ke svému pobytu si u nás můžete přiobjednat vydatnou snídani. Snídaně podáváme od pondělí do pátku mezi 7:15 - 7:30 a o víkendu či ve svátek dle dohody. Objednáte si je přímo v rezervačním formuláři s rezervací pobytu.

Wellness Puštík - snídaně.jpg

klasická snídaně

Snídaně klasického typu obsahuje míchaná vajíčka, uzeniny, plátkový sýr, máslo a zeleninovou oblohu. Podává se s buď s bagetkami či s chlebem. 

Wellness Puštík - snídaně (párky).jpg

párky s chlebem a salátem

Pokud máte chuť na něco masitějšího, připravíme vám vídeňské párky s chlebem a vlašským (nebo bramborovým) salátem, doplněné o zeleninovou oblohu a hořčice..

Wellness Puštík - snídaně Ham and Eggs.jpg

hemenex

Další variantou vaší snídaně může být i hemenex (Ham and Eggs). Tvoří jej plátky šunky zapečené ve vajíčkách a zeleninová obloha. Podáváme s čerstvou bagetkou či chlebem.

Wellness Puštík - Sladká snídaně.jpg

Sladká snídaně

Kdo má rád sladké, může posnídat výborný a ještě teplý jablkový závin se šlehačkou, doplněný sladkým tvarohem s ovocem. Ovoce je sezónního charakteru - maliny, ostružiny, jablka či jahody...

Wellness Puštík - uvítací mísa.jpg

uvítací lahůdková mísa

Lahůdková mísa obsahuje sušenou šunku, čabajku, brie (hermelín), sýrové nitě, plátkový sýr (ementálského typu nebo podobný), nakládané okurky, čerstvá zelenina. Přílohou je chléb nebo čerstvé bagetky. Lahůdková mísa je v ceně všech pobytů, mimo pobytu Můj wellness a Denní wellness. 

Horké maliny - Wellness Puštík.jpg

horké maliny

Velmi oblíbenou lahůdkou pro naše hosty jsou horké maliny. Jedná se o zmrzlinový pohár, který obsahuje mimo báječné, obvykle čokoládové zmrzliny, také horké maliny a vše je doplněno šlehačkou. Lze objednat k pobytu. Pobyt Romantická noc má tuto pochoutku již v ceně.

Snídaně ve Wellness Puštík - Huť u Pěnčína.jpg

Stravování v okolních restauracích

V okolí do 10-15 minut autem je několik restaurací, které bychom vám mohli doporučit. S těmito podniky sice nijak nespolupracujeme, na druhou stranu je ale známe a máme s nimi dobrou zkušenost.

hotel Petřín

Hotel Petřín je vzdálený cca 10 minut jízdy autem (7 km). Má kvalitní restauraci s velkým výběrem jídel, venkovní posezení a díky své poloze i nádherný výhled na Jablonec nad Nisou a úpatí Jizerských hor.

Hotel Petřín - Jablonecký Petřín (hotelpetrin.cz)

Steak pub "u medvěda"

Steak Pub "U medvěda" je vzdálený rovněž asi 10 minut jízdy autem. Máte-li rádi steaky a maso, určitě se do této restaurace na kraji Jablonce vypravte. Protože se jedná o vyhlášený jablonecký podnik, vyplatí se zejména na večer rezervovat stůl předem.

Steak Pub U Medvěda – tradiční Jablonecká restaurace (steakpubumedveda.cz)

Burger grill pub

Burger Grill Pub je vzdálený asi 12 minut autem od apartmánu Puštík a stojí blízko centra Jablonce nad Nisou. Máte-li rádi skutečně dobré hamburgery, neměli byste si nechat návštěvu této restaurace ujít.

Burger Grill Pub

Q - burger bar

Bar je vzdálený cca asi 11 minut autem od apartmánu Puštík a je situován na Horním náměstí v Jablonci nad Nisou. Q-burger bar je i v rámci Čeké republiky považován za pojem a jeho návštěvou určitě nic nepokazíte.

QBurger (qburgerbar.cz)

PIZZERIA FRANKO

Pizzerie v centru Jablonce se nachází asi 11 minut jízdy autem od apartmánu. 

Pizzeria Franko