Snídaně a možnosti stravování

Našim hostům nabízíme možnost objednání snídaně s konzumací v apartmánu. Snídani podáváme od pondělí do pátku v 7:30 a o víkendu či ve svátek dle dohody. Snídaně se objednává a hradí v hotovosti po příjezdu během převzetí apartmánu, případně předem v rezervačním formuláři. 

Dále je možnost stravování v okolních restauracích. Některé, o kterých víme, že vás nezklamou, uvádíme níže.

Wellness Puštík - snídaně.jpg

klasická snídaně

Snídaně klasického typu obsahuje míchaná vajíčka, uzeniny, plátkový sýr, máslo a zeleninovou oblohu. Podává se s buď s bagetkami či s chlebem. Čaj nebo káva a džus. Snídaně je určená pro dvě osoby. Příklad, jak může vaše snídaně vypadat, je na fotografii.

  • Pro dvě osoby
  • Cena 300 Kč
Wellness Puštík - Ham and Eggs.jpg

hemenex

Další variantou vaší snídaně může být i hemenex (Ham and Eggs). Tvoří jej plátky šunky či šunkového salámu, vajíčka, plátkový sýr, máslo a zeleninová obloha. Podáváme s čerstvou bagetkou či chlebem.

  • Pro dvě osoby
  • Cena 300 Kč
Wellness Puštík - uvítací mísa.jpg

uvítací lahůdková mísa

Lahůdková mísa obsahuje sušenou šunku, fuet (španělská klobása) nebo čabajka, brie (hermelín), sýrové nitě, plátkový sýr (ementálského typu nebo podobný), nakládané okurky, čerstvá zelenina. Přílohou je chléb nebo čerstvé bagetky. Příklad, jak může vaše uvítací mísa vypadat, je na fotografi.

  • Pro dvě osoby
  • Cena 400 Kč

Stravování v okolních restauracích

V okolí do 10-15 minut autem je několik restaurací, které bychom vám mohli doporučit. S těmito podniky sice nijak nespolupracujeme, na druhou stranu je ale známe a máme s nimi dobrou zkušenost.

hotel Petřín

Hotel Petřín je vzdálený cca 10 minut jízdy autem (7 km). Má kvalitní restauraci s velkým výběrem jídel, venkovní posezení a díky své poloze i nádherný výhled na Jablonec nad Nisou a úpatí Jizerských hor.

Hotel Petřín - Jablonecký Petřín (hotelpetrin.cz)

Steak pub "u medvěda"

Steak Pub "U medvěda" je vzdálený rovněž asi 10 minut jízdy autem. Máte-li rádi steaky a maso, určitě se do této restaurace na kraji Jablonce vypravte. Protože se jedná o vyhlášený jablonecký podnik, vyplatí se zejména na večer rezervovat stůl předem.

Steak Pub U Medvěda – tradiční Jablonecká restaurace (steakpubumedveda.cz)

Burger grill pub

Burger Grill Pub je vzdálený asi 12 minut autem od apartmánu Puštík a stojí blízko centra Jablonce nad Nisou. Máte-li rádi skutečně dobré hamburgery, neměli byste si nechat návštěvu této restaurace ujít.

Burger Grill Pub

Q - burger bar

Bar je vzdálený cca asi 11 minut autem od apartmánu Puštík a je situován na Horním náměstí v Jablonci nad Nisou. Q-burger bar je i v rámci Čeké republiky považován za pojem a jeho návštěvou určitě nic nepokazíte.

QBurger (qburgerbar.cz)

PIZZERIA FRANKO

Pizzerie v centru Jablonce se nachází asi 11 minut jízdy autem od apartmánu. 

Pizzeria Franko