Vybavení apartmánu Puštík

Wellness apartmán Puštík je velmi dobře vybaven pro krátkodobé, ale i dlouhodobé pobyty a dovolené. Prohlédněte si, co vše vám bude u nás k dispozici.

Wellness Puštík - Vířivka pro dvě osoby.jpg

vířivá vana pro dva

Pro dokonalou relaxaci a odpočinek je Wellness apartmán Puštík vybaven velkou a pohodlnou vířivou vanou, určenou pro dvě osoby. Má množství masážních a dalších uživatelských funkcí, které vám obohatí úžasný zážitek a navodí pohodu, kvůli které se k nám budete jistě rádi vracet.

5U8A3857 (2).jpg

infrasauna

Součástí apartmánu Puštík je infrasauna pro dvě osoby, která vás příjemně prohřeje a budete v ní moci nerušeně relaxovat po náročném výletě či báječné lyžovačce v okolí.

Wellness Puštík - Sprchový koutek pro dva.jpg

velká dešťová sprcha

Apartmán má ve své koupací části kvalitní dešťovou sprchu Grohe, která kromě funkce nádherného pocitu jarního deště obsahuje i klasickou sprchovou hlavici s různými masážními nastaveními.

Wellness Puštík - Zóna pro relaxaci.jpg

relaxační zóna

Po procedurách můžete využít pohodlnou relaxační zónu a uvolnit se na pohodlných lehátkách. Za letních dnů lze tato lehátka použít i venku na opalování..

wellness Puštík - postel.jpg

pohodlná manželská postel

Apartmán Puštík je vybaven pohodlným manželským dvoulůžkem s vždy vonícím a čistým povlečením. Postel je vybavena kvalitní matrací s antibakteriálním potahem a budete se v ní cítit jako v bavlnce!

Kuchyňka Wellness Puštík (2).JPG

obývací místnost s tv

Během pobytu můžete využít kvalitní SMART TV s možností zpětného sledování pořadů, YouTube bez reklam, přístupem na internet a možností spuštění dalších aplikací (Netflix..). TV je doplněna o aktivní reproduktor s možností spárování s vaším telefonem.

Wellness Puštík - kuchyňský koutek.JPG

Plně vybavená kuchyňka

Ať k nám přijedete na den či na týden, určitě oceníte kuchyňku, ve které připravíte od kávy až po skvělý oběd či večeři. K dispozici je lednička s mrazákem, indukční deska na vaření, mikrovlnná trouba a rychlovarná konev. Samozřejmostí je i vhodné nádobí.

Altánek Wellness Puštík.jpg

zahradní posezení s grilem

Součástí vašeho pobytuv Puštíkovi je i krásné zahradní posezení s altánkem a grilem, které je odděleno od hlavní zahrady (parku), do které se můžete jít také podívat. K dispozici je i uhlí a přislušenství ke grilování, altánek a posezení je večer osvětlen automatickým osvětlením. Lze sem donést i lehátka z relaxační zóny apartmánu a na nich se opalovat.

Wellness Puštík - Park Puštík.jpg

puštíkův park

Protože jsme nadšení zahrádkáři, rozhodli jsme se naší zahradu přebudovat na lesopark, který samozřejmě můžete dle libosti navštívit, posedět na lavičce u potoku Žernovníka a vychutnat si tu příjemnou atmosféru zurčícího horského potoka a šumění stromů s ptáky v okolí, nebo se třeba v jarních měsících pokochat rozkvetlou horskou loukou se záplavou barev lučních květů..

Wellness Puštík - Horské kolo pro hosty.jpg

zapůjčení horských kol

Naši hosté mohou využít k výletům po okolí i dvě báječná a odpružená horská kola. Kola jsou vždy bezchybně seřízena a připravena k použití. Kola vám zapůjčíme k pobytu zdarma.