dárkové poukazy

 Překvapte své blízké úžasným dárkem, který je jistě potěší!Na rok 2023 jsme vydali limitovanou sérii dárkových poukazů na nejoblíbenější pobyty našich hostů. Vašim blízkým jistě udělají velikou radost pod vánočním stromečkem, jako dárek k narozeninám, svátku či výročí, nebo prostě jenom tak, jako projev, že vám na nich záleží.

Poukaz Večerní wellness001.jpg

večerní wellness

Dárkový poukaz na nádherný večer s vířivkou, saunou a pohoštěním, s lahvinkou lahodného vína. Dejte svému partnerovi dárek, který ho jistě potěší! Tento typ pobytu je vhodný pro každého, kdo si chce užít nádherný wellness večer, ale nemůže u nás zůstat přes noc.

Více informací o pobytu

OBJEDNAT POUKAZ

Poukaz noční wellness001.jpg

noční wellness

Dárkový poukaz na jednu noc s výborným pohoštěním a lahvinkou dobrého vína, vířivkou, saunou a zahradou s grilem. Po večerní procházce krásnou okolní přírodou rovnou do báječné vířivky a nechat se hýčkat proudem masážních trysek a bublinek!

Více informací o pobytu

OBJEDNAT POUKAZ

Poukaz Wellness víkend001.jpg

wellness víkend

Dárkový poukaz na oblíbený víkendový pobyt s vířivkou, saunou a výborným pohoštěním. Jako u prodlouženého víkendu lze využít zapůjčení horských kol či člunu, grilovat na vlastní zahradě a prožít aktivní víkendový pobyt s večerní bublinkovou masáží v báječné vířivé vaně!

Více informací o pobytu

OBJEDNAT POUKAZ

Poukaz Romantická noc 001 kopie.jpg

romantická noc

Dárkový poukaz na romantický pobyt na jednu noc pro zamilované s vířivkou, saunou a speciálním menu. V ceně je mimo jiné šampaňské, jahody, zmrzlinový pohár s horkými malinami a oblíbená obložená mísa s pečivem. V krásně vyzdobeném apartmá je pro dámu připravena květina - růže!

Více informací o pobytu

OBJEDNAT POUKAZ

Na které dny lze poukaz rezervovat

Wellness víkend Po Út St Čt So Ne
Noční wellness Po Út St Čt So Ne
Večerní wellness Po Út St Čt So Ne
Romantická noc Po Út St Čt So Ne
Červenec a srpen je vyhrazen pro týdenní dovolenkové pobyty - na tyto dva měsíce nelze poukazy rezervovat, děkujeme za pochopení.

O poukazech

  • Platnost poukazů končí 30.12.2023
  • Wellness víkend je třeba objednat na konkrétní termín, nelze na červenec a srpen
  • Poukazy na Noční wellness, Večerní wellness a Romantickou noc nelze objednat na páteční a sobotní večer, červenec a srpen
  • Přesun termínu je možný pouze pokud je ještě jiný volný termín, který můžete využít
  • Poukazy nelze zpětně proplácet
  • Poukazy odesíláme po zaplacení Českou Poštou v dárkovém balení