Wellness_Pustik_virivka_pro_dva.jpg

 Wellness Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou je krásné město s bohatou historií, sahající až do 14. století. Leží na úpatí Jizerských hor a svou polohou přímo vybízí k návštěvě přírody, památek, rozhleden a krásných lesů.

Jablonec nad Nisou a okolní vesnice jsou ideálním výchozím bodem pro turisty, cyklisty i lyžaře - každý si tu najde své. Protože Jizerské hory nepatří mezi hory alpského typu, na procházky do přírody mohou i rodiny s malými dětmi nebo naopak senioři. V létě se potom nabízí proslulá jablonecká přehrada, s vždy čistou vodou a upravenými plážemi, ke koupání a vodním sportům.

Všichni návštěvníci potom ocení možnost ubytování v příjemném a dokonale vybaveném wellness aprtmánu s vlastní vířivkou, saunou a zahradou, kde si mohou odpočinout po celodenních výletech do okolí.

Wellness Puštík - Jablonecká přehrada.jpg

Proč zvolit Wellness Apartmán Puštík

Wellness apartmán Puštík, který se nachází v klidné části tiché vesnice Huť, nabízí kromě nadstandardního ubytování s vířivkou a saunou také vlastní zahradu, blízkost lesa a dokonalý klid a soukromí. Protože je apartmán zcela samostatný, s nikým se nebudete o své soukromí dělit, budete mít vlastní vchod i parkování a večer si můžete vychutnat západ slunce u rozpáleného grilu s lahůdkami, které si na něm připravíte.

Wellness Puštík interiér.jpg

Wellness Služby Nabízené v Apartmánu Puštík

Mezi hlavní a neoblíbenější aktivity hostů Wellness Puštík patří bezesporu nádherná vířivá vana s množstvím masážních funkcí, či sauna. Obojí je přímo součástí apartmánu a je tedy vše "přímo na pokoji". Po procedurách je možné odpočívat v přilehlé relaxační zóně na velmi pohodlných lehátkách, nebo sledovat oblíbené pořady na moderní Smart TV. Televize nabízí možnost sledování pořadů až jeden týden zpět (O2 TV), k dispozici je YouTube Premium (bez reklam). Netflix a další placené kanály jsou k dispozici po přihlášení, máte-li na ně předplatné.

Wellness Puštík má svou vlastní zahradu s grilem a altánkem, kde si můžete vychutnat lahodné a bohaté snídaně, které si lze k pobytu přiobjednat, nebo třeba posedět u kávy či se sklenkou dobrého vína, které k většině našich pobytů dostanete na uvítanou. 

V ceně všech pobytů jsou nealkonápoje na každý den pobytu, drobné pochutiny (tyčinky, brambůrky), káva a čaj. Další dobroty si lze připravit v dokonale vybavené kuchyňce, která je součástí apartmánu. Další možnosti stravování najdete na stránce STRAVOVÁNÍ.

V ceně všech pobytů je také neomezené využití všech procedur, ručníků, hygienických potřeb a spotřeby energií, není se tedy třeba obávat jakýchkoliv skrytých příplatků. 

Pro aktivní hosty máme připraveno zázemí pro kola nebo lyže, krásná horská kola vám také můžeme k pobytu bezplatně zapůjčit. 

Vodopády na Desné - Wellness apartmán Puštík.jpg

Aktivity v Okolí 

V bezprostředním okolí apartmánu je velké množství turistických a cyklistických tras, lyžařských stop, sjezdovek, koupališť a dalších možností sportovního vyžití. K výletům se nabízí nepřeberné množství památek, hradů, zámků či zřícenin, jejichž romantická atmosféra si vás doslova podmaní. Jizerské hory jsou plné zajímavých rašelinišť, lesů a mokřadů, ale i skal a nádherných výhledů do okolí. Na krátké procházky v podvečer do blízkého okolí vám dáme také pár pěkných tipů. 

Večerní pohoda v apartmánu Puštík.jpg

Recenze a Zkušenosti Hostů

O vysoké spokojenosti našich hostů jistě svědčí i množství velmi pozitivních ohlasů a recenzí, které nám zanechali na našich stránkách, Google či na Seznamu, případně i na sociálních sítích. Jsme tomu samozřejmě velmi rádi a každé kladné recenze si velmi vážíme. Velké množství hostů k nám jezdí i opakovaně, či slaví velmi důležité události, jako jsou žádosti o ruku, oslavy výročí, svatební noci a další neopakovatelné události a toho si samozřejmě ceníme ze všeho nejvíce.

Jak Si Rezervovat Váš Pobyt

Napřed si vyberete typ pobytu, který vám nejlépe splní vaše představy na stránce VYBERTE SI POBYT. Pobyt si potom rezervujete velmi jednoduše přes rezervační formulář na stránce REZERVACE, kde si i v kalendáři najdete vhodný volný termín. Samozřejmě lze pobyt rezervovat i telefonicky či e-mailem.

  • info@wellness-pustik.cz
  • +420 736 648 611 (denně 9:00 - 18:00)

Těšíme se na vás!

Altánek Wellness Puštík.jpg