wellness pobyty

V Puštíkovi zažijete krásné a romantické chvíle během zvýhodněných wellness pobytů! Přijedete na noc, dvě, nebo na celý týden? Vyberte si! 

Wellness Puštík - Wellness zóna.jpg

můj wellness

Zvolte si délku pobytu i služby podle svých preferencí! V základní ceně je neomezené využití celého wellness apartmánu, všech procedur a nealko nápoje, ostatní si můžete přiobjednat zvlášť, nebo využít nižší cenu..

Více informací

Wellness Puštík - vířivka pro dvě osoby.jpg

noční wellness

Jedna noc v krásném apartmá! Nádherný večer, procházka, posezení u grilu a wellness ve dvou se sklenkou dobrého vína a obloženou mísou.. Vířivka je pro vás připravena, neváhejte!

Více informací

Romantická noc - Wellness Puštík.jpg

romantická noc

Krásná romantická noc ve vyzdobeném apartmánu, na uvítanou horké maliny a růže, v lednici šampaňské a jahody, vířivka a jen vy dva! Nádherný dárek pro zamilované..

Více informací

Wellness_Pustik_sauna_na_pokoji.jpg

wellness pobyt v týdnu

Udělejte si radost a jeďte si místo práce odpočinout na báječný Wellness pobyt v týdnu. Tyto pobyty jsou dvou či vícedenní a v ceně mají i občerstvení a nealko nápoje, na uvítanou od nás dostanete také láhev kvalitního a lahodného vína!

Více informací

Wellness víkend v apartmánu Puštík.jpg

wellness víkend

Prožijte nezapomenutelný a romantický víkend v krásném apartmánu s vířivkou, saunou a grilováním na zahradě! Jen vy dva, pohoda, klid a krásné procházky okolní přírodou...

Více informací

Wellness Puštík večerní atmosféra.JPG

večerní wellness

Dopřejte si příjemný večer ve dvou! S vířivkou, saunou a s talířem obloženým výbornými specialitami. Večer můžete zahájit romantickou procházkou okolní přírodou!

Více informací

Wellness Puštík - posezení s altánkem.jpg

týdenní dovolená

Nádherná dovolená v čistém a útulném apartmánu, skvělá vířivka a sauna, zahrada, v okolí desítky míst na výlety pěšky, autem i na kole, přírodní koupání i hory... Už balíte?

Více informací