vyberte si pobyt

Wellness Puštík - Huť u Pěnčína.jpg

V Puštíkovi zažijete krásné a romantické chvíle během zvýhodněných wellness pobytů! Můžete k nám přijet na pár hodin relaxace, nebo třeba na večerní vířivku s grilovačkou. Dokonce i na dovolenou! Na výber máte z několika variant víkendových i mimovíkendových pobytů, nočních pobytů i romantický pobyt pro zvláštní příležitosti!

Wellness apartmán Puštík - noční wellness.jpg

noční wellness

Jedna noc v krásném apartmá! Nádherný večer, procházka, posezení u grilu a wellness ve dvou se sklenkou dobrého vína a obloženou mísou.. Vířivka je pro vás připravena, neváhejte!

Více informací

Romantická noc - Wellness apartmán Puštík kopie.jpg

romantická noc

Krásná romantická noc ve vyzdobeném apartmánu, na uvítanou horké maliny a růže, v lednici šampaňské a jahody, vířivka a jen vy dva! Nádherný dárek pro zamilované..

Více informací

Wellness pobyt v týdnu

wellness pobyty v týdnu

Udělejte si konečně radost, nechte práci někomu jinému a zažijte úžasný pobyt s relaxací ve vířivé vaně, sauně, s procházkami v nádherné a čisté přírodě Jizerských hor a večerní grilovačkou!

Více informací

Wellness apartmán Puštík - Wellness víkend.jpg

wellness víkend

Prožijte nezapomenutelný a romantický víkend v krásném apartmánu s vířivkou, saunou a grilováním na zahradě! Jen vy dva, pohoda, klid a krásné procházky okolní přírodou...

Více informací

Wellness Puštík - večerní wellness 1.jpg

večerní wellness

Dopřejte si příjemný večer ve dvou! S vířivkou, saunou a s talířem obloženým výbornými specialitami. Večer můžete zahájit romantickou procházkou okolní přírodou!

Více informací

Wellness Puštík - denní wellness.jpg

denní wellness

Zahájit den vířivkou, nechat se příjemně masírovat proudem vody a bublinek... Může začít den lépe? Užijte si wellness procedury už v dopoledních hodinách, naberte síly a relaxujte. 

Více informací

Wellness apartmán Puštík - Letní dovolená.jpg

týdenní dovolená

Nádherná dovolená v čistém a útulném apartmánu, skvělá vířivka a sauna, zahrada, v okolí desítky míst na výlety pěšky, autem i na kole, přírodní koupání i hory... Už balíte?

Více informací

Obložená mísa Wellness Puštík.jpg

Pohoštění v ceně 

U většiny našich pobytů najdete báječnou obloženou mísu a lahev vína v ceně pobytu. Přejeme vám dobrou chuť!

Více

Wellness Puštík - Horské kolo pro hosty.jpg

Horská kola

Chtěli byste poznávat krásy Jizerských hor a okolí na kolech? Není to žádný problém. Rádi vám kola zapůjčíme!

Více