jaký pobyt si vybrat?

V Puštíkovi zažijete krásné chvíle během zvýhodněných víkendových pobytů, nebo přijedete jen na odpolední vířivku, nebo třeba na večerní vířivku s grilovačkou. Na výber máte z několika variant.

Ceny a detail každého pobytu pod tlačítkem "více".

Wellness Puštík - Wellness bez ubytování.jpg

Přijedeme jen na chvíli

Přijďte se k nám odreagovat jen na pár hodin! Ráno, odpoledne, na večer.. V létě se příjemně osvěžíte, v zimě zase zahřejete! Využít můžete celý apartmán i se zahradou - tedy grilování s vířivkou! 

Více

Wellness apartmán Puštík - noční wellness.jpg

jedna báječná noc

Jedna noc v krásném apartmá! Nádherný večer, procházka, posezení u grilu a večerní wellness ve dvou se sklenkou dobrého vína a obloženou mísou.. Vířivka je pro vás připravena, neváhejte!

Více

Wellness apartmán Puštík - Wellness víkend.jpg

přijedeme na víkend

Prožijte nezapomenutelný a romantický víkend v krásném apartmánu s vířivkou, saunou a grilováním na zahradě! Jen vy dva, pohoda, klid a krásné procházky okolní přírodou...

Více

Wellness apartmán Puštík - Prodloužený víkend.jpg

Prodloužíme si víkend

Udělejte si konečně radost a zažijte úžasný prodloužený víkend s relaxací ve vířivé vaně, sauně, s procházkami v nádherné a čisté přírodě Jizerských hor a večerní grilovačkou!

Více

Wellness apartmán Puštík - Vánoce a Silvestr.jpg

vánoce a silvestr

Prožít vánoční svátky a Silvestrovskou noc s partnerem ve vířivce? Skvělý nápad! Rezervujte si včas svůj pobyt, zima bude dlouhá, ale Silvestrovská noc bude jen jedna! 

Více

Wellness apartmán Puštík - Dovolená v Puštíkovi.jpg

wellness dovolená

Nádherná dovolená v čistém a útulném apartmánu, skvělá vířivka a sauna, zahrada, v okolí desítky míst na výlety pěšky, autem i na kole, přírodní koupání i hory... Už balíte?

Více