Wellness_Pustik_sauna_na_pokoji.jpg

sauna jablonec nad nisou

Vážení návštěvníci a hosté,

Wellness apartmán Puštík vám, milovníkům sauny a wellness, nabízí příjemné saunování v moderní infrasauně pro dvě osoby, spojené s možností využití vířivky a pobytu v příjemném wellness apartmánu v obci Huť, nedaleko Jablonce nad Nisou. Sauna i vířivka je přímo součástí apartmánu a tak budete mít naprosté soukromí pro svou relaxaci.

Wellness Puštík interiér.jpg

Zázemí pro saunování a wellness

Pro příjemný zážitek ze sauny je důležité, aby wellness zařízení bylo dobře vybaveno pro samotné procedury, ale i komfortní pro uživatele. K sauně je tedy k dispozici mimo velké dešťové sprchy také relaxační zóna. Wellness apartmán Puštík je vybaven kromě kvalitní infrasauny také vířivou vanou, kde je možné v relaxaci pokračovat a nechat se masírovat proudy vody a bublinkovou masáží. Samozřejmostí je bezplatné využití všech ručníků, osušek a prostěradel, stejně jako energií a hygienických potřeb. Vše je na místě k dispozici a není tedy třeba si sebou nic dodatečně vozit.

Wellness_zona_apartman_Pustik.jpg 

Wellness apartmán Puštík však není jen běžná sauna pro Jablonec nad Nisou a okolí, nabízí i další možnosti relaxace hostům z celé republiky. Apartmán má samozřejmě i možnost přenocování či dlouhodobějších wellness pobytů a je k tomu náležitě vybaven. Mimo sauny a vířivky nabízí i kuchyňku, kde si lze uvařit chutné pokrmy, pohodlnou manželskou postel a SMART TV s O2 TV, YouTube Premium a dalšími.

Wellness_apartman_se_saunou_na_pokoji.JPG

Kuchyňka se saunou v apartmánu Puštík nedaleko Jablonce nad Nisou

Wellness_Pustik_kuchynsky_koutek.JPG

Kuchyňka v apartmánu Puštík nedaleko Jablonce nad Nisou

k sauně Vlastní zahrada a posezení s grilem

Myslíte si, že může mít sauna a vlastní zahradu? Může! Naši hosté k saunování a vířivce mohou využít také soukromé zahradní posezení s altánkem a grilem a prožít báječný romantický večer. Využití zahrady a grilu je v ceně pobytu a je našimi hosty velmi využíváno.

Wellness_Pustik_zahrada.jpg

kolik stojí pobyt se saunou a kde si jej mohu objednat

Wellness apartmán Puštík nabízí saunu a vířivku v rámci wellness pobytů, které se liší svým zaměřením, délkou i cenou a službami. Detailní seznam jednotlivých pobytů najdete v sekci WELLNESS POBYTY, kde se po výběru pobytu seznámíte s obsahem pobytu a jeho cenou. V sekci CENÍK je přehled cen wellness pobytů pohromadě.

Objednání a rezervaci pobytu provedete na straně REZERVACE, kde najdete rezervační kalendář s volnými termíny a rezervační formulář, který vyplníte a odešlete a my se vám následně ozveme e-mailem s potvrzením rezervace.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Interier_wellness_Pustik.jpg

Prospěšnost saunování v infrasauně

Saunování je starobylou tradicí, která se těší velké oblibě díky svým mnoha zdravotním přínosům. Moderní infrasauny nabízejí řadu výhod oproti tradičním saunám, a proto je sauna ideálním místem, kde můžete zažít blahodárné účinky tohoto způsobu relaxace.

Zlepšení krevního oběhu a detoxikace

Jedním z hlavních přínosů saunování v infrasauně je zlepšení krevního oběhu. Infrasauna využívá infračervené záření, které proniká hluboko do pokožky a zahřívá tělo zevnitř. Tím se zvyšuje průtok krve a podporuje se efektivní detoxikace organismu. Při pravidelném používání infrasauny dochází k vyplavování škodlivých toxinů, což může vést k lepšímu zdraví a vitalitě. Sauna Jablonec nad Nisou nabízí ideální prostředí pro tuto blahodárnou proceduru, která vám pomůže očistit tělo a obnovit energii.

Úleva od bolesti a zlepšení pohyblivosti

Dalším významným přínosem infrasauny je úleva od bolesti a zlepšení pohyblivosti. Infračervené záření pomáhá snižovat záněty a uvolňovat napětí ve svalech a kloubech. Tento druh saunování je obzvláště prospěšný pro lidi trpící chronickými bolestmi nebo artritidou. Pravidelná návštěva infrasauny může vést k výraznému zlepšení kvality života díky snížení bolesti a zvýšení flexibility. Sauna Jablonec nad Nisou je skvělým místem, kde můžete využít všechny tyto výhody v příjemném a klidném prostředí.

Infrasauna tedy není jen moderním trendem, ale i účinným prostředkem ke zlepšení zdraví a celkové pohody. Pokud hledáte místo, kde můžete zažít všechny tyto přínosy, sauna ve Wellness Puštík nedaleko Jablonce nad Nisou je pro vás tou pravou volbou.