Wellness-Pustik-Jablonec-nad-Nisou.jpg

hledáte privátní Wellness Jablonec nad Nisou? Wellness puštík je tu pro vás!

Jablonec nad Nisou a jeho okolí je právem považován za bránu Jizerských hor. Krásné lesy, skály, množství turistických i cyklistických tras i lyžařských areálů láká k aktivnímu odpočinku. V létě je možné využít ke koupání jabloneckou přehradu, která se pyšní velmi čistou a udržovanou vodou. To vše předurčuje Jablonec a jeho okolí k wellness pobytům všeho druhu a nelze tedy opomenout zmínku o Wellness apartmánu Puštík, který vám zajistí nejen dokonalý privátní wellness pro Jablonec nad Nisou a okolí, ale mnohem více.  

Altánek Wellness Puštík.jpg

wellness Ubytování, které splní vaše očekávání

Wellness apartmán Puštík není jen privátní wellness pro Jablonec nad Nisou a okolí, na relaxační pobyty k nám jezdí lidé z celé republiky. Snažíme se tedy vyhovět jak zájemcům na krátkou relaxaci, kteří přijedou jen na několik hodin či na krásný romantický večer s vířivkou, tak i hostům na dlouhodobé wellness pobyty. Víme, že si chcete u nás užít především klid a soukromí a to je u nás zaručeno.

interier-wellness-pustik.jpg

wellness zóna 

  • Vířivá vana pro dva - největším hitem v našem apartmánu je bezesporu vířivka pro dva, konstruovaná jako velká rohová vana pro dva. Je v ní tedy vždy nová a čerstvá voda, kterou si hosté napustí sami - není tedy třeba se obávat o hygienu - vše je vždy před vaším příjezdem dokonale čisté a dezinfikované. Vana má mnoho masážních možností (bubliny, vodní proudy, lokální trysky s přisáváním vzduchu či bez), světelné terapie, ohřev vody, dokonce rádio.. :-) .
  • Infrasauna - velmi oblíbenou možností relaxace je i pohodlná infrasauna pro dvě osoby, vždy s čistou sadou prostěradel a možnostmi nasvícení. 
  • Sprchový kout pro dva s dešťovou a masážní sprchou - opět velmi oblíbenou wellness procedurou je také velký sprchový kout, kde budete mít možnost prožít pocit úžasného letního deštíku ve dvou. Je to velmi příjemná a intimní část wellness zóny, která dává zamilovaným párům možnost příjemného společného zážitku.

Wellness-apartman-pustik-hut-u-pencina.jpg

Pohodlná obytná část s manželskou postelí

Wellness apartmán Puštík má dvě části - obytnou a wellness. Obě jsou v jednou společném apartmánu a máte tedy "vířivku na pokoji".  Apartmán je vybaven pohodlnou a kvalitní postelí se zdravotní matrací, vždy čistým a voňavým prostěradlem a povlečením od firmy Matějovský. Bude vám v ní doslova jako v peřince. Pokud se vám nechce jít hned spát, k dispozici je SMART TV s O2 TV se zpětným přehráváním pořadů (až jeden týden), YouTube Premium (bez reklam), pro registrované Netflix, VOYO...

Wellness Puštík - vybavení apartmánu.jpg

Kuchyňka 

Apartmán je vybaven kuchyňkou se všemi běžnými spotřebiči (rychlovarná konev, mikrovlnka, indukční vařič a lednička s mrazákem), včetně veškerého nádobí. Je tedy možné si uvařit od kávy až po chutný oběd či večeři. 

Wellness-pustik-venkovni-posezeni.jpg

soukromá zahrada s grilem a park

I když většina hostů, kteří do vyhledávače zadali heslo "Privátní wellness Jablonec nad Nisou" přijíždí na krátké pobyty, obvykle na jednu noc, Wellness apartmán Puštík vám umožní posedět si na vlastní zahradě s grilem a nádherným nočním osvětlením, nebo romantické posezení u potůčku v parku, který pro naše hosty průběžně budujeme a neustále vylepšujeme. V letních měsících je tento lesopark doslova oázou, kde vám bude i za největších veder příjemně.

romanticka-noc-s virivkou-na pokoji.jpg

Romantické pobyty pro dva

Privátní wellness pro návštěvníky z Jablonce nad Nisou i okolí, tedy Wellness Puštík, nabízí několik různých typů ubytování a relaxačních pobytů. Ke všem pobytům si lze dokoupit snídaně. Zde si některé uvedeme:

  • Můj wellness - sestavte si wellness pobyt přesně podle sebe. Je možné si přiobjednat služby či občerstvení dle vlastního výběru a připravit si pobyt dle vlastních preferencí. Tento pobyt se rezervuje ve vlastním formuláři na stránce Můj wellness.
  • Noční wellness - wellness pobyt přes noc, s pohoštěním, uvítací lahůdkovou mísou a lahví dobrého vína a nealko nápoji v ceně. Pobyt je vhodný na příjemný jednodenní relaxační zážitek pro všechny. 
  • Romantická noc - wellness pobyt pro zamilované. Apartmán je vyzdoben plátky růží, růže je připravena i pro dámu. Na uvítánou od nás dostanete kromě obložené mísy také báječné horké maliny se zmzlinou a láhev sektu. Pobyt je vhodný pro zamilované, jako oslava významných událostí či výročí. 
  • Večerní wellness - wellness pobyt je na 4 hodiny a je určen na krátkou relaxaci. K pobytu dostanete také obloženou mísu a nealko nápoje, lze přiobjednat i lahev vína.

Ostatní pobyty jsou na dva a více dní a najdete je v sekci Wellness pobyty. Zde jsme jmenovali jen krátké pobyty, které jste pravděpodobně hledali pod heslem Privátní wellness Jablonec nad Nisou.

wellness-pustik-interier.jpg

Jak si rezervovat váš nezapomenutelný pobyt

Privátní wellness pro dva si můžete rezervovat po vyhledání volného termínu v sekci Rezervace v rezervačním formuláři, e-mailem či telefonicky v době od 8:00 do 18:00 hodin.

  • telefon: +420 736 648 611
  • e-mail:  info@wellness-pustik.cz
  • Wellness aparmán Puštík, Huť 147, Pěnčín (cca 7 minut od Jablonce nad Nisou)

Těšíme se na vás!

Wellness-pustik-virivka-na-pokoji.jpg

Privátní wellness jablonec nad nisou - huť a vaše zdraví

Úleva od bolestí svalů a kloubů


Jedním z nejznámějších přínosů koupelí ve vířivé vaně je jejich schopnost zmírnit bolest svalů a kloubů. Teplá voda ve spojení s masážními tryskami pomáhá uvolnit napětí ve svalové tkáni a zvyšuje průtok krve do postižených oblastí. Tento proces nejenže pomáhá redukovat okamžitou bolest, ale také podporuje rychlejší regeneraci svalů po fyzické námaze.

Zlepšení oběhového systému


Teplá voda má příznivý vliv na oběhový systém. Teplota vody rozšiřuje krevní cévy, což umožňuje lepší cirkulaci krve po celém těle. To může pomoci snížit krevní tlak a celkově zlepšit zdraví srdce a cév.

Redukce stresu a úzkosti


Vířivky v privátním wellness jsou také skvělým nástrojem pro boj proti stresu a úzkosti. Relaxační účinek teplé vody ve spojení s masážemi tryskami poskytuje psychickou úlevu, uvolňuje napětí a může výrazně zlepšit vaši náladu. Pravidelné relaxační koupele ve vířivce mohou být účinnou prevencí proti chronickému stresu.

Podpora lepšího spánku


Pokud trpíte nespavostí nebo máte problémy se spánkem, koupele ve vířivé vaně mohou pomoci. Teplá voda pomáhá tělu uvolnit se a připravit na spánek, snižuje tělesnou teplotu po koupeli, což signalizuje tělu, že je čas jít spát. Mnoho lidí uvádí, že po relaxaci ve vířivce lépe a hlouběji spí.

Zlepšení pokožky


Regularní koupele ve vířivce mohou mít pozitivní vliv i na vaši pokožku. Zlepšení krevního oběhu pomáhá přenášet živiny a kyslík k pokožce, což může přispět k jejímu zdravějšímu vzhledu a pružnosti.

Investice do koupelí ve vířivé vaně tak přináší benefity, které sahají daleko za hranice pouhého relaxačního zážitku. Ať už hledáte způsob, jak zlepšit své fyzické zdraví, nebo prostě potřebujete účinnou metodu relaxace, vířivka nabízí řešení.