Wellness_pobyt_s_miminkem.jpg

wellness s dětmi

Jste rodiče, rádi byste na wellness pobyt a babičky a dědečkové nemají čas hlídat vaše dítě? Nevadí, vezměte jej sebou! Wellness apartmán Puštík je připraven na miminka, předškolní děti i školáky a užijete si báječný wellness s dětmi jako rodina! Děti vířivku milují! 

wellness_s_detmi.webp

Kam na wellness s dětmi?

Kousek od Jablonce nad Nisou, v nádherné přírodě v Jizerských horách, je malá a klidná vesnička Huť. Na konci vesnice je prvorepubliková vila s jedním nádherným Wellness apartmánem Puštík, jehož součástí je i zahrada, kde zurčí potůčky, zpívají ptáci a kvetou květiny. Tam budete s dětmi jako v oáze klidu a nebude se vám chtít domů.. 

Wellness_pobyt_s_ditetem.jpg

Tuto místnost si vaše dítko oblíbí nejvíce :-)

Kuchynske_zazemi_s_infrasaunou.JPG

Na pokoji je dobře vybavená kuchyňka i infrasauna

Wellness_Pustik_loznice.JPG

Vždy čistě a voňavě povlečeno

Altanek_se_zahradou_wellness_pustik.jpg

Vlastní zahrada s posezením a grilem

Kolik dětí se vejde do Wellness apartmánu Puštík

Wellness Puštík je primárně koncipován pro dospělý pár s jedním dítětem, ale po dohodě je schopen ubytovat i dvě děti současně. K dispozici je jedna postýlka pro miminko a jedna dospělá přistýlka.

Výbava pro miminka

Pro vaše miminko máme k wellness pobytu připravenu postýlku s ohrádkou, peřinku, polštářek i prostěradlo včetně nepročůratelné podložky. Postýlku budete mít hned u postele a nemusíte se tedy o miminko bát. 

Dále je k dispozici pryžová puzzle podložka na podlahu, hračky, jídelní stolička a samozřejmě nočníček. Vše čisté a desinfikované.

Vybava_pro_miminko.jpg

Výbavička pro miminko

Pokoj_s_postylkou_pro_wellness_s_detmi.jpg

Obývací pokoj v miminkovské úpravě

Větší děti

Je-li váš potomek již předškolního či školního věku, bude mít připravenou přistýlku pro dospělé. Bude v místě, kde by byla postýlka pro miminko. 

Zábava pro děti

Děti mohou využívat malou i velkou zahradu (park), oblíbený je koutek u potoka, kde si rodiče mohou vypít šálek kávy a potomek si může hrát v mělkém potoce (nutno vstupovat pouze v botách, které si mohou namočit, případně v holinkách).

Potok _Zernovnik.jpg

V parku Puštík je možnost hraní s v potoce...

V okolí je možné navštívit místní koupaliště s brouzdalištěm a prolézačkami, nebo se třeba vypravit na procházku do lesa. V Jablonci nad Nisou (cca 8 minut autem) je krásná a velká přehradní nádrž s čistou vodou, plážemi a stánky s občerstvením.

Jablonecka_prehrada.jpg

Výlety do okolí

V okolí apartmánu Puštík je nepočítaně turistických i cyklistických tras, hradů, zámků a památek, které stojí za návštěvu. Přímo nad vesnicí je hora s rozhlednou Černá Studnice, kam lze dojet i autem a mimo stánků s občerstvením zde najdete i restauraci. 

Protože vesnice Huť je situována v místě, kde se téměř setkávají hraice Jizerských hor, Krkonoš a Českého ráje, výběr výletů je skutečné nevyčerpatelný.

Zamek_Sychrov.jpg

Nedaleký zámek Sychrov má mimo jiné krásný zámecký park

Skaly_v_Jizerskych_horach.jpg

Věděli jste o krásných skalách v Jizerkách?

Rozhledna_Cerna_Studnice.jpg

Kolik pobyt stojí a jak si rezervovat termín

Veškeré informace o cenách pobytů a volných termínech najdete zde na našich stránkách v sekci CENÍK a vsekci REZERVACE. Tam také najdete rezervační kalendář, kde si z volných termínů vyberete ten svůj a vyplněním a odesláním formuláře pod kalendářem pobyt zarezervujete. Obratem se vám potom ozveme s podrobnostmi.

Těšíme se na vás!