Ubytování Jablonec nad Nisou

Ubytovani_Jablonec_nad_Nisou.jpg

Wellness Puštík – Vaše ideální volba

Abyste se na návštěvě Jablonce nad Nisou cítili dobře a rádi se sem vraceli, je důležité si najít i příjemné ubytování. A Wellness apartmán Puštík je jednoznačně výbornou volbou!

Apartmán Puštík je privátní ubytování pro všechny, kteří chtějí něco víc, než jen přespat a jet dál. K dispozici je vířivka, sauna i vlastní zahrada a protože se jedná o jediný samostatný apartmán, nabízí také dokonalý klid a soukromí bez rušení jinými hosty. Vlastní vchod a parkování je samozřejmostí. Vila s apartmánem je na okraji vesnice Huť, která je od města vzdálená asi jen 8 minut jízdy autem a je obklopená lesy a přírodou. Naprostá většina hostů se k nám ráda opět vrací a pobyt u nás doporučuje.

Apartman_s_virivkou_na_pokoji.jpg

co vás čeká, až přijedete?

Po uvítání a představení apartmánu se můžete těšit na různé benefity, které k ubytování v Puštíkovi patří. Pokud jste přijeli na pobyt Romantická noc, čekají vás horké maliny, šampaňské a obložená mísa a na dámu krásně nazdobený apartmán a růže. Ani u dalších typů pobytů však nepřijdete zkrátka, protože zvýhodněné wellness pobyty mají v ceně obloženou mísu a lahev vynikajícího bílého vína a nealko nápoje, ty jsou u nás standardem ke každému pobytu a každé noci automaticky.

Wellness_Pustik_oblozena_misa.jpg

Vybavení Wellness apartmánu Puštík

Apartmán Puštík má dvě hlavní místnosti a samostatnou předsíňku a WC. První z velkých místností je tzv. Wellness a obsahuje velkou vířivou vanu pro dvě osoby, báječnou dešťovou sprchu a relaxační zónu, kde je možné si příjemně odpočinout na pohodných lehátkách. Místnost je doplněna koupelnovým nábytkem a umyvadlem pro běžnou denní hygienu. Celá místnost má několik světelných režimů a můžete si proto vytvořit atmosféru přesně podle momentální nálady.

Interier_Wellness_Pustik.jpg

Druhá místnost je tzv. obývací a je vybavena krásnou a pohodlnou manželskou postelí, kuchyňkou a infrasaunou pro dvě osoby. Zde můžete během ubytování spát, užívat saunu, ale také připravit chutnou večeři či oběd. 

Kuchyňské vybavení:
 • kuchyňská linka
 • indukční vařič a příslušné nádobí
 • mikrovlnka
 • lednička s mrazákem
 • rychlovarná konev

Kuchynka_se_saunou.jpg

TIP: Apartmán vám můžeme připravit i na romantický pobyt

Manzelska_postel_wellness_apartman_pustik.JPG

Vždy čistě povlečená a voňavá postel pro vás dva

Wellness a relaxace

Během ubytování můžete využívat neomezeně veškeré vybavení apartmánu a jeho příslušenství. Vířivka a sauna  na pokoji je jen pro vás, veškeré ručníky, prostěradla, župany i hygienické prostředky jsou v ceně pobytu. 

Pokud byste během ubytování chtěli navštívit Jablonec nad Nisou a okolí, rádi vám bezplatně zapůjčíme horská kola a poradíme tipy, kam se vypravit na výlet.

K ubytování je k dispozici také soukromá zahrada s grilem a altánkem, ve večerních hodinách osvětleným. K procházce a posezení na lavičce u potůčku také můžete využít velkou zahradu, kterou postupně měníme na lesopark zámeckého typu.

altanek_v_zahrade_wellness_pustik.jpg

Altánek je součástí apartmánu Puštík

Park_Wellness_apartmanu_Pustik.jpg

Pro radost naší i našich hostů budujeme krásný lesopark

Snídaně k ubytování

Nezadali jste do vyhledávače "ubytování Jablonec nad Nisou" proto, abyste někde hladověli :-) . K pobytu je možné přiobjednat výborné snídaně, které vám přineseme přímo do apartmánu!

Snidane_do_postele.jpg

Aktivity v okolí apartmánu

Protože Jablonec nad Nisou je branou do Jizerských hor, ubytování zde nabízí hostům velké množství sportovních areálů, v zimě sjezdovek a běžkařských tras a po zbytek roku je Jablonecko také turistickým a cyklistickým rájem. Ve Mšeně, což je část Jablonce, je unikátní přehrada s velmi čistou a udržovanou vodou pro plavce a zájemce o koupání.

Jablonecka_prehrada.jpg

V okolí Jablonce nad Nisou je díky bohaté historii i velké množství historických památek, rozhleden, hradů a zámků a každý den proto můžete navštívit zajímavá místa. Přímo nad Wellness apartmánem Puštík je rozhledna Černá Studnice, která nabízí nádherné výhledy do okolí.

Rozhledna_Cerna_Studnice.jpg

proč se ubytovat u nás?

Dlouhodobě se snažíme maximálně vycházet našim hostům vstříc a neustále pro ně vymýšlíme něco nového, co jim zpříjemní pobyt. Že jdeme správnou cestou, nám potvrzují množství kladných ohlasů a recenzí a máme z nich velikou radost. Z našich hostů se nezřídka stávají i naši přátelé, slaví u nás různá výročí a významné události a to nás těší dvojnásob. Věříme tedy, že se vám bude u nás líbit také!

Wellness_Pustik_povedlo_se.jpg

  Jak rezervovat ubytování ve Wellness apartmánu Puštík

  Svůj pobyt si zarezervujete jednoduše přes rezervační formulář, telefonem či e-mailem. V rezervačním kalendáři si najdete volný termín a buď zarezervujete pobyt přímo odesláním formuláře, nebo nás kontaktujete na uvedených kontaktech a my se již o vše postaráme!

  Těšíme se na vás!

  Wellness_apartman_Pustik.jpg

   Adresa a kontakty na wellness puštík

   •  Wellness apartmán Puštík
    Huť 147, Pěnčín, 468 26
   • +420 736 648 611
   • info@wellness-pustik.cz