Romantická noc s vířivkou - Wellness Puštík.jpg

romantický pobyt pro dva s vířivkou na pokoji

Představte si únik do světa, kde hlavními slovy jsou pohoda, relaxace a nekonečná romantika. Romantický pobyt pro dva s vířivkou na pokoji je přesně to, co potřebujete, aby jste své vztahy obohatili o nové, nezapomenutelné momenty. Představa společně strávených chvil v soukromí, obklopeni nadherným prostředím a pohodlím, je lákavá pro každého, kdo si chce užít romantiku na úplně nové úrovni.

Wellness_Pustik_interier_apartmanu.jpg

co to je romantický pobyt

Romantický pobyt pro dva s vířivkou na pokoji není jen běžným wellness pobytem. Je to zážitek, který překračuje běžnou představu o odpočinku. Vířivka přímo na pokoji přidává na intimitě a posiluje pocit exkluzivity. Romanticky vyzdobený apartmán navozuje atmosféru plnou lásky a vzájemné náklonnosti. Představte si, jak po dlouhém dni plném procházek nebo po večeři při svíčkách, můžete relaxovat ve vlastní vířivce. Voda šumí, bublinky jemně masírují vaše tělo a vy se cítíte naprosto uvolněně vedle svého partnera.

Romanticka_noc_Wellness_Pustik.jpg

Tento typ pobytu je ideální pro oslavu výročí, speciálních příležitostí nebo jen jako překvapení, které oživí váš vztah. Romantický pobyt pro dva s vířivkou na pokoji znamená, že všechny detaily vašeho pobytu jsou pečlivě naplánované, abyste se mohli plně věnovat jeden druhému. Od chvíle, kdy vstoupíte do vašeho pokoje, až do okamžiku odjezdu, bude vše o vaší relaxaci a pohodě.

co vám romantický pobyt pro dva nabízí

Co by takový romantický pobyt pro dva s vířivkou na pokoji mohl nabídnout? Kromě příjemného ubytování a privátní vířivky na pokoji můžete očekávat i další služby, které váš pobyt učiní nezapomenutelným. Nádherně nazdobený apartmán plátky růží, svíčkami a hned na uvítanou báječné horké maliny s výbornou zmrzlinou a šlehačkou. Představte si snídani do postele, kde si můžete vychutnat čerstvé pečivo, ovoce a šampaňské, zatímco jste obklopeni pohodlím vašeho pokoje. Nebo co takhle večeře při svíčkách na soukromé zahradě, s výhledem na západ slunce?

Romanticka_noc_ve_Wellness_Pustik.jpg

V rámci romantického pobytu pro dva s vířivkou na pokoji je důležité také okolí. Wellness Puštík. se nachází na úpatí Jizerských hor, odkud je kousek jak do Jizerek, tak ale i do Krkonoš či do Českého Ráje. Můžete tak svůj pobyt spojit s objevováním krás přírody, kulturními zážitky nebo klidně strávit celý svůj wellness pobyt i na krásné parkové zahradě, která je součástí apartmánu Puštík.

Wellness_Pustik_altanek_v_zahrade.jpg

Romantický pobyt pro dva s vířivkou na pokoji je tedy nejen o samotné vířivce. Je to komplexní zážitek, který kombinuje pohodlí, soukromí a nekonečné možnosti, jak trávit čas s vaším partnerem. Je to příležitost, jak prohloubit váš vztah, užít si vzájemnou společnost a odnést si domů krásné vzpomínky.

Pokud tedy hledáte způsob, jak oživit váš vztah, překvapit svou drahou polovičku nebo si jen užít chvíle plné pohody a relaxace, romantický pobyt pro dva s vířivkou na pokoji je tou pravou volbou. Umožní vám vypnout od běžných starostí a plně se věnovat tomu nejdůležitějšímu - vašemu vztahu. Tak proč si nedopřát tento nezapomenutelný zážitek? 

kde si mohu romantický pobyt pro dva objednat

Tento romantický pobyt si objednáte v krásném a zcela samostatném apartmánu Wellness Puštík, který je nedaleko Jablonce nad Nisou, v malé a klidné vesnici Huť v Jizerských horách.

Pobytem, který splní všechny vaše nároky na tuto speciální chvíli, je wellness pobyt ROMANTICKÁ NOC v Puštíkovi!

Ceník

Romantická noc
Cena pro dvě osoby 3 500 Kč
Dárkový poukaz 3 500 Kč
Obl.mísa, horké maliny V ceně
Šampaňské, nealko V ceně
Řezaná růže V ceně
Výzdoba apartmánu V ceně

Horke_maliny_Wellness_Pustik.jpg