Letní dovolená 

Pobyt začíná v pátek v 17:00 a končí následující pátek ve 14:00.

Ve Wellness apartmánu Puštík můžete prožít úžasnou dovolenou. V okolí je nepřeberné množství turistických a cyklistických tras, historických památek, rozhleden, koupališť a také jablonecká přehrada čistou vodou ke koupání a vodním sportům. V blízkém Jablonci či Liberci je množství muzeí, barů, diskoték a obchodů, ani velmi společenští lidé tedy nepřijdou zkrátka. Samotný apartmán potom nabízí mimo sauny a vířivky i samostatnou zahradu s grilem a zázemím pro nádherné a romantické večery. Mimo všech těchto lákadel také nabízíme zapůjčení jízdních kol či báječného nafukovacího člunu pro podvečerní vyjížďky na jablonecké přehradě.

A co u nás zažijete?

Wellness Puštík - Večerní grilování.jpg

Večerní grilování

Po dni stráveném výlety či koupáním jistě oceníte možnost posezení u grilu na zahradě apartmánu. Zahrada je vybavená pohodlným posezením, grilem a osvětlením, přes den se zde můžete i opalovat či posedět u šálku kávy.

Více

Wellness Puštík - Jablonecká přehrada.jpg

Jablonecká přehrada

Asi deset km od apartmánu se nachází krásná a velká přehrada s čistou a osvěžující vodou vhodnou ke koupání a vodním sportům. V okolí je množství stánků s občerstvením. Zapůjčíme vám náš nafukovací člun a můžete vyrazit na průzkum!

Více

Wellness Puštík - Zámek Sychrov.jpg

hrady, zámky a památky

Okolí je plné míst, kudy procházela historie. Vypravit se můžete na řadu zámků a hradů, zřícenin i dalších míst, o kterých jste neměli možná ani ponětí. Přímo naší zahradou protéká potok, ve kterém před 7 000 lety těžili naši předci kameny pro své nástroje..

Více

Wellness Puštík - Skály v Jizerských horách.jpg

skály a lesy v okolí

Okolí je doslova přesyceno množstvím turistických tras, vyhlídek, skal a skalních měst, lesů a luk, kde můžete celé dny trávit výlety pěšky či na kolech. Pokud chcete, můžete si u nás zapůjčit horská kola a vyrazit do čisté přírody Jizerských hor!

Více

Wellness Puštík - Horské kolo pro hosty.jpg

Zapůjčení kol 

Na své toulky přírodou si můžete vypůjčit dvě krásná horská kola, která jsme pro vás připravili a jsou vám k dispozici pro víkendové a týdenní pobyty. Máme dvě, větší pro pány a menší pro dámy. Jsou vždy bezvadně připravená a seřízená na váš výlet. 

Více

Wellness Puštík - Nafukovací člun pro hosty.jpg

zapůjčení člunu

Máte-li chuť, můžete si u nás k víkendovému či týdennímu pobytu zapůjčit skvělý nafukovací člun a prozkoumávat na něm zákoutí jablonecké přehrady. Rychle se nafukuje i vyfukuje a prožijete s ním spoustu legrace! 

Více

Ceník

Letní dovolená (ceny za celý pobyt)
Základní cena pro dva 15 500 Kč
3. osoba navíc nad dva roky věku 1000 Kč
*Vratná kauce (zároveň i na kola a člun) 5 000 Kč
V ceně pobytu
Velká obložená mísa + pečivo 1 x
Láhev dobrého vína dle vlastního výběru 1 x
Nealko nápoje (balená voda, juice) 7 x
Káva, čaj, něco k vínu Zdarma
Uschování vlastních kol Zdarma
Balení uhlí ke grilu 1 x
Možnost dokoupit k pobytu
Zapůjčení horských kol a člunu (za celý pobyt) 500 Kč*
Velká obložená mísa + pečivo (1 ks) 400 Kč
Střední obložená mísa + pečivo (1 ks) 200 Kč
Mozarella talíř + pečivo (1 ks) 100 Kč

Rezervovat pobyt