Vybavení pro wellness

Wellness apartmán Puštík nabízí nové a moderní vybavení pro vaší relaxaci. Vířivka, sauna i sprcha mají množství funkcí, které vám zpříjemní pobyt v apartmánu.

wellness apartmán Puštík - vířivka v modré.jpg

Vířivá vana

Vířivka ve dvou, ve svitu svíček a se sklenkou šampaňského... Co si víc přát? 

Vířivka v apartmánu Puštík vás překvapí kromě svého atraktivního vzhledu i množstvím funkcí, které nabízí. Bublinková masáž, bederní masáž proudem vody, světelná terapie, doohřívání vody, dokonce vestavěná hudba, to vše a mnohem víc vám zpříjemní vodní relaxaci a společnou koupel s partnerem. Místa nabízí dost pro vás pro oba..

Infrasauna Wellness Puštík

Infrasauna

Je vám zima? Po zimní procházce, po lyžovačce či v podzimním sychravém období, kde se ohřát?

Součástí wellness apartmánu Puštík je i moderní a prostorná infrasauna s množstvím funkcí a se světelnou terapií. Můžete se v ní ohřívat a zároveň poslouchat svou oblíbenou hudbu, má totiž i sloty na paměťovou kartu a hudbu z USB. Je určená pro dvě osoby a kromě zdravotních účinků je v ní i velmi příjemně. Přijeďte si jí vyzkoušet!

Wellness Puštík - dešťová sprcha.JPG

Dešťová sprcha

Pod naší dešťovou sprchou - tedy speciální stropní velkoformátovou sprchovou hlavicí, si budete připadat jako uprostřed louky s letním lijákem. Je jemná a veliká, s příjemnými kapkami, které zahalí celé vaše tělo. Zážitek, na který se nezapomíná..

Wellness apartmán Puštík má pro vás připravenu velmi kvalitní sprchovou a masážní sestavu s termostatickou baterií od renomované německé firmy GROHE. Kromě stropní hlavice má i klasickou sprchu do ruky, která má několik dalších masážních funkcí. Můžete si tedy s partnerem dopřát vzájemnou masáž pomocí speciálních vodních trysek.