O UBYTOVÁNÍ a vybavení APARTMÁNU PUŠTÍK

Apartmán je zcela nový s vlastním vchodem, je umístěn ve spodním patře postupně rekonstruované krásné prvorepublikové vily a je určen k ubytování pro dvě osoby, dává však možnost wellness vyžití bez přenocování i pro 3-4 osoby současně. Apartmán má kromě samostatného wc a vstupní předsíně hlavní části:

  • prostornou koupelnu s vířivkou a dešťovou sprchou
  • obývací pokoj s manželskou postelí
  • součástí obývacího pokoje je i plně vybavený kuchyňský kout s lednicí a infrasaunou
  • zahradu

Celý apartmán je nekuřácký, zaměřený na zákazníky sportovce, turisty a milovníky wellness. Kvůli komfortu klientů, čistotě a hygieně není možné brát s sebou do apartmánu domácí mazlíčky. 

WIFI připojení je bezplatně k dispozici, pro pobyty přes noc je k dispozici PC s připojením k internetu.

20220522_175259.jpg

vířivka a dešťová sprcha

V naší vířivce si užijete odpočinku ve dvou, necháte se masírovat proudem vody či bublinek a to za příjemného osvětlení světelné terapie. O komfort se postará dotápění vody a její ozónování. Voda je vždy nová, čerstvá a křišťálově čistá.

Pocit, že jste se ocitli uprostřed letního deště, vám navodí naše úžasná a veliká, tzv. dešťová sprcha. Navíc, je v ní tolik místa, že tam budete moci být klidně dva. Užijte si jí!

Infrasauna

Součástí apartmánu Puštík je pohodlná infrasauna se světelnou a aroma terapií, která pomůže prohřát vaše tělo a navodí příjemnou atmosféru. Můžete si v ní poslechnout i vaší oblíbenou hudbu, kterou si přinesete na svém flash disku či na SD kartě. Sauna je umístěna v obytném pokoji.

Sprcha v apartmánu Puštík

P5250344.JPG

Obytný pokoj s kuchyňkou

O vaše pohodlí se postará i veliká a krásná dvoupostel, s vždy čistým a voňavým ložním prádlem a novou, pohodlnou matrací. Doplněná je o noční stolky s lapičkami pro noční čtenáře a nábytkem pro vaše oblečení. 

V obytném pokoji je také vybavená, nová a moderní kuchyňka, lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konev. Vařit můžete na výkonném vařiči s indukční sklokeramickou deskou.

zahrada

K rekreaci u nás můžete využívat i zahradu, kde můžete posedět u kávy, opalovat se nebo třeba grilovat. Zahrada je určená pouze pro potřeby hostů apartmánu a budete tam tedy mít soukromí jen pro sebe. Ze zahrady je výhled do velké zahrady, která může být využita pro hosty po předchozí dohodě s majitelem objektu.

zahrada apartmánu Puštík.jpg